marilyn.cz - Web o Marilyn Manson

Novinky

Marilyn Manson míří do Brna a do Bratislavy

14. května 2009

Čtvrtý koncert Marilyn Manson se uskuteční tentokrát v moravské metropoli. Manson zahraje 3.6.2009 ve Velodromu Brno. Lístky stojí 790-990 Kč a dají se zakoupit přes internet.

Za další šest dní se kapela představí v Bratislavě na výstavišti Incheba Expo.

Zatím nebylo oznámeno, kdo bude hrát na kytaru - Wes Borland se totiž vrátil ke své domovské kapele Limp Bizkit.

Nové album se bude jmonovat The High End of Low

7. února 2009

Marilyn Manson jméno svého osmého studiového alba prozradil v interview v časopisu Rolling Stone. The High End of Low ještě není zcela dokončené, v současné době probíhá mixování nahrávky. Nicméně už během února by se měl natočit videoklip k devítiminutovému songu I Want to Kill You Like They Do in the Movies. Nové album by mělo se mělo objevit na pultech hudebních obchodů v květnu tohoto roku.

Na nahrávce se podíleli tito hudebníci:

Woodová končí s Mansonem

2. prosince 2008

Herečka Evan Rachel Wood, která stojí za rozpadem manželsví Mansona s Ditou Von Teese ukončila vztah s démonickým rockerem. Stojí za tím incident, kdy se Manson pokusil vyhodit s domu pro hosty jejího bratra. Kuriozní je, že dům patří právě Woodové.

Herečka tvrdí, že Mansona nepřestala milovat.

Vždycky ho budu milovat a respektovat. Věci mezi námi nejsou tak nechuté, jak se píše. Oba teď zažíváme neuvěřitelné časy. On teď nahrává úžasné album, slyšela jsem několik skladeb. Může být na ně hrdý.

Gidget Gein se předávkoval

20. října 2008

Bývalý baskytarista Marilyn Manson Brad Stewart, známý pod přezdívkou Gidget Gein zemřel ve věku 39 let na předávkování drogami. Stewart hrál s kapelou od roku 1989 do roku 1993, kdy byl z kapely vyhozen kvůli své přehnané zálibě v drogách. Nahradil ho Twiggy Ramirez.

Po odchodu z Marilyn Manson založil vlastí projekt Gidget Gein and the Dali Gaggers, který později přejmenoval na Gollywood. Byl pověstný svým extravagantním způsobem života. Byl módním návrhářem, umělcem a vyhledával zaměstnání při nichž mohl vyzvedávat a čistit lidské mrtvoly.

Brad Stewart zemřel na předávkování heroinem. Nikdo zatím neví, jestli jeho smrt byla úmyslná.

Ne-Yo a Manson

7. října 2008

Jak vidno, Manson se nevyhýbá spoluráci s nikým. Americký R&B zpěvák s, v Česku poněkud úsměvným, jméném Ne-Yo ohlásil, že s Mr. Mansonem připravuje společný song.
Chystáme se spolu do studia. Chtěl jsem s ním pracovat odjakživa, a když se to jeho lidi dozvěděli, kontakovali mě. Vůbec netuším, jak naše hudba bude znít, nebo jakým sěrem se bude ubírat, ale určitě to bude cool. Očividně jsme dvě odlišné strany hudeního spektra, ale to je to, co mě na tom bere nejvíc. Lidi si můžou myslet, že jde o podivnou kolaboraci, ale já ne. Ale nemusíte se bát, že bych adoptoval jeho styl. Nemyslím si, že mě někdy uvidíte v mejkapu.

Níže, pro představu, Nejův klip.

 
 Další stránka 
Web marilyn.cz byl zrušen k 12.1.2011 na nové adrese marilyn.mpelikan.com je plně funkční archiv.